Daty, bilety, miejsca

27. FESTIWAL „PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ” – BILETY NA JESIENNE KONCERTY

Popularne powiedzenie głosi, że na świecie pewne są tylko śmierć i podatki. W Teatrze Nowym do tej listy dopisujemy jednak coś więcej: coroczny październikowy finał Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ! To unikatowe w skali kraju wydarzenie na dobre zadomowiło się w Poznaniu i znów umożliwi Państwu kilkudniowe zanurzenie się w świecie świetnych tekstów Agnieszki Osieckiej, doskonałych aranżacji oraz wokalnych talentów… A najlepsze jest to, że bilety na te jesienne koncerty możecie kupić już teraz! Zapraszamy serdecznie!

17 października 2024 | godz. 19.00
Duża Scena im. Tadeusza Łomnickiego
KONCERT FINALISTÓW


KUP BILET


Opcja dla niecierpliwych – pierwszy koncert finalistów tegorocznej edycji konkursu wokalnego. Chcą Państwo usłyszeć najbardziej utalentowanych wykonawców tegorocznej edycji i ich niebanalne interpretacje kilkunastu znanych i mniej znanych piosenek Agnieszki Osieckiej, jeszcze zanim uczyni to jury? Zapraszamy w czwartkowy wieczór na Dużą Scenę Teatru Nowego!

18 października 2024 | godz. 19.00
Duża Scena im. Tadeusza Łomnickiego
KONCERT Z UDZIAŁEM JURY


KUP BILET


Decydujący festiwalowy wieczór – w piątek najlepsi z najlepszych 27. edycji PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ zaprezentują swoje pomysły na Osiecką – po dwa na każdy tzw. podmiot wykonawczy – przed jury, złożonym jak co roku z najwybitniejszych osobowości polskiej kultury. Przeżyjmy wspólnie z nimi te niezwykłe emocje, dając się porwać doskonałym tekstom patronki wydarzenia i muzyce zaaranżowanej specjalnie na ten wyjątkowy dzień!

19 października 2024 | godz. 19.00
Duża Scena im. Tadeusza Łomnickiego
GALA FINAŁOWA I KONCERT LAUREATKI 26. EDYCJI „PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ”


KUP BILET


Po emocjach piątkowych zmagań przed jury czas na to, co najważniejsze: ogłoszenie werdyktu jury, wręczenie nagród i, oczywiście, solidną porcję dobrej muzyki, którą zapewnią nam tego wieczoru nie tylko finaliści konkursu, lecz również laureatka Nagrody Głównej Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marta Tchórzewska. Ten pakiet gwarantuje wyśmienitą zabawę, mnóstwo wzruszeń i dźwiękowych odkryć. Zapraszamy serdecznie!